Results
Athletic Newham A
Aveley Under 23s
Bakers693
Barkingside Under 21s
Beckton Sporting Club
Broadway Athletic
Buckhurst Way
Chadwell Heath Spartans
Chadwell Heath Spartans Reserves
Changing Lives
Chingford Athletic Reserves
Chingford Harriers
Collier Row Reserves
Collier Row Wheels
CSM London
Dagenham United
Dagenham United Reserves
Fairlop Rovers
FC Baresi
FC Baresi Reserves
FC Petrocub
Freetown
Frenford A
Frenford Development
Glendale
Haringey Borough Under 23s
Haringey United
Kit Out London
Leyton City
London Cranes
London Park City
Lymore Gardens
Lymore Gardens Under 23s
Melbourne Sports
Newbury Athletic
Newham & Havering Borough
Newham Wanderers
North East Lions
Ocean Pacific
Old Barkabbeyans
Old Esthameians
Old Parkonians A
Ongar Town
Philip United
Priory Park Rangers
Rainham & Barking Phoenix
Rapid Chingford
Redbridge Community
Redbridge Community Reserves
Renegade
Romford Flyers
Royal Forest
Royal Lions
Saint City
Snaresbrook
Something From Nothing
Soul
Sporting Hackney
Unitey
Waltham Abbey A
Walthamstow Reserves
Wanstead
Wapping
Woodford East
Woodford East Reserves
Woodford Town Under 23s
Sat 30th September 2023
Senior Division
Bakers693
S.Barwuah(2)
S.Barwuah(2)
2-0
Sporting Hackney
Chingford Athletic
1-5
Kit Out London
R.Mudhar-Hedley(3)
A.Matthews
R.Mudhar-Hedley(3)
A.Matthews
CSM London
B.Hussain(2)
B.Hussain(2)
2-3
Lymore Gardens
A.Faisal
D.Roberts
T.Peters
A.Faisal
D.Roberts
T.Peters
FC Baresi
M.Karagul
R.Poku
M.Karagul
R.Poku
2-0
Woodford East
Frenford Development
D.Olaiya(2)
T.Shillingford
D.Olaiya(2)
T.Shillingford
4-4
Chadwell Heath Spartans
E.Fanga(2)
A.Hunwicks
R.O’Connell
E.Fanga(2)
A.Hunwicks
R.O’Connell
Rapid Chingford
F.Porceanu
F.Porceanu
1-1
FC Petrocub
I.Spinu
I.Spinu
Walthamstow Reserves
E.Agyiri(3)
I.Sidibe(3)
M.Charles-Armstrong(2)
G.Hellen
E.Agyiri(3)
I.Sidibe(3)
M.Charles-Armstrong(2)
G.Hellen
9-0
Priory Park Rangers
Premier Division (East)
Dagenham United
M.Nkundabanyanga(2)
M.Nkundabanyanga(2)
2-2
Waltham Abbey A
A.Bruno
L.Adams
A.Bruno
L.Adams
Fairlop Rovers
L.Simmonds(3)
H.Rouse
L.Simmonds(3)
H.Rouse
4-0
Something From Nothing
Ongar Town
M.Bovill
S.Bown
M.Bovill
S.Bown
2-3
Newbury Athletic
K.Scotland
M.Ibe
S.Hussain
K.Scotland
M.Ibe
S.Hussain
Soul
P-P
Belfry
Southend City
L-W
Leyton City
Unitey
J.Perkins
J.Perkins
1-0
Redbridge Community
Premier Division (West)
FC Baresi Reserves
J.Adu
R.Karayianni
J.Adu
R.Karayianni
2-1
London Cranes
K.Michael
K.Michael
London Park City
P-P
Renegade
Newham Wanderers
A.Gurji(2)
R.Uddin(2)
M.Sanuo
A.Gurji(2)
R.Uddin(2)
M.Sanuo
5-3
North East Lions
A.Potaczala
A.Hango
R.Pile
A.Potaczala
A.Hango
R.Pile
Snaresbrook
H.Prince(3)
C.Huggins
H.Prince(3)
C.Huggins
4-2
Athletic Newham A
M.Jalo
M.Jalo
Wanstead
0-3
Barkingside Under 21s
[EMERGENCY]
H.Dill
M.Belboda
[EMERGENCY]
H.Dill
M.Belboda
Wapping
E.Ozuaciksoz
E.Ozuaciksoz
1-2
Philip United
T.Rétyi(2)
T.Rétyi(2)
Division One
Chingford Athletic Reserves
M.Edmonds
M.Edmonds
1-3
Woodford East Reserves
T.Osmond(2)
O.McKelvey
T.Osmond(2)
O.McKelvey
Freetown
0-4
Eagles Football
[EMERGENCY]
[EMERGENCY]
[EMERGENCY]
[EMERGENCY]
[EMERGENCY]
[EMERGENCY]
[EMERGENCY]
[EMERGENCY]
Old Esthameians
0-0
Haringey United
Royal Lions
D.Smith-Wellington
K.Fernandes
M.Ahmed
D.Smith-Wellington
K.Fernandes
M.Ahmed
3-1
Lymore Gardens Under 23s
Thurrock Thameside
P-P
Ocean Pacific
Division Two
Chingford Harriers
D.Powell
D.Powell
1-3
Royal Forest
C.Palline
F.Banin
J.Owers
C.Palline
F.Banin
J.Owers
Frenford A
W-L
Fairlop Rovers Reserves
Leyton City B
P-P
Rainham & Barking Phoenix
Old Barkabbeyans
G.Cruz(2)
H.Dunne(2)
J.Elliott(2)
G.Cruz(2)
H.Dunne(2)
J.Elliott(2)
6-1
Chadwell Heath Spartans Reserves
K.Akhtar
K.Akhtar
Division Three
Broadway Athletic
S.Matthews
S.Matthews
1-3
Glendale
A.Mohammed(2)
M.Shamku
A.Mohammed(2)
M.Shamku
Melbourne Sports
R.Rose
R.Rose
1-0
Old Parkonians A
Newham & Havering Borough
0-7
Changing Lives
A.Mohammed(3)
U.Badawi (2)
M.Dahub
S.Afriyie
A.Mohammed(3)
U.Badawi (2)
M.Dahub
S.Afriyie
Romford Flyers
H.Marsh
R.Shamsul Alam
R.Bristow
H.Marsh
R.Shamsul Alam
R.Bristow
3-3
Buckhurst Way
T.Glattback
T.Akrasi-Bonsu
Z.Bakarr
T.Glattback
T.Akrasi-Bonsu
Z.Bakarr
Woodford Town Under 23s
A.Uzzaman(3)
S.Grey(3)
R.Fernandes(2)
R.Redding(2)
F.Waker
G.PIWOWARCZYK
O.Bangura
T.Johnson-Nortey
A.Uzzaman(3)
S.Grey(3)
R.Fernandes(2)
R.Redding(2)
F.Waker
G.PIWOWARCZYK
O.Bangura
T.Johnson-Nortey
14-1
Beckton Sporting Club
Fenton Trophy
Dagenham United Reserves
A.Sodje(2)
A.Sodje(2)
2-1
Redbridge Community Reserves
W.Yahaya
W.Yahaya
Fri 29th September 2023
Senior Division
Aveley Under 23s
A.Paul
A.Paul
1-0
Haringey Borough Under 23s
Sat 23rd September 2023
Senior Division
Chadwell Heath Spartans
B.Gipp
P.Adeleye
B.Gipp
P.Adeleye
2-0
Walthamstow Reserves
FC Petrocub
D.Sirbu
D.Sirbu
1-3
FC Baresi
M.Karagul(2)
E.Lami
M.Karagul(2)
E.Lami
Lymore Gardens
D.Roberts
G.Mendy
J.Morris
M.Donaldson
T.Peters
D.Roberts
G.Mendy
J.Morris
M.Donaldson
T.Peters
5-0
Chingford Athletic
Priory Park Rangers
B.Botterill
J.Greenwell
J.Green
K.Clayton
S.Ndlovu
B.Botterill
J.Greenwell
J.Green
K.Clayton
S.Ndlovu
5-1
Kit Out London
A.Matthews
A.Matthews
Sporting Hackney
S.Miguel Macano Pereira(2)
E.Thogo
R.Balogun
S.Miguel Macano Pereira(2)
E.Thogo
R.Balogun
4-0
Aveley Under 23s
Premier Division (East)
Belfry
[EMERGENCY](2)
[EMERGENCY](2)
2-5
Fairlop Rovers
H.Rouse(2)
D.Scutt
J.Kibblewhite
J.Francis
H.Rouse(2)
D.Scutt
J.Kibblewhite
J.Francis
Leyton City
0-1
Dagenham United
M.Micklewright
M.Micklewright
Redbridge Community
F.Francis(2)
F.Francis(2)
2-2
Soul
I.Furtado
Z.Essel
I.Furtado
Z.Essel
Something From Nothing
M.Innocent(2)
M.Adjetey
M.Innocent(2)
M.Adjetey
3-2
Southend City
[EMERGENCY]
T.Cookey
[EMERGENCY]
T.Cookey
Waltham Abbey A
F.Bose
M.Gur
F.Bose
M.Gur
2-3
Ongar Town
M.White
M.Galati
W.Lockett
M.White
M.Galati
W.Lockett
Premier Division (West)
Athletic Newham A
D.Devey(2)
S.Djalo
D.Devey(2)
S.Djalo
3-7
London Cranes
R.NSUBUGA(3)
A.Sebyala
A.Lubega
M.Sendawula
V.Djeikui Ngaham
R.NSUBUGA(3)
A.Sebyala
A.Lubega
M.Sendawula
V.Djeikui Ngaham
Barkingside Under 21s
K.Brown(2)
A.Obeng
K.Brown(2)
A.Obeng
3-4
Newham Wanderers
B.Harris
J.Mendes
M.Sanuo
O.Ahmed
B.Harris
J.Mendes
M.Sanuo
O.Ahmed
FC Baresi Reserves
H.Hussain
J.Adu
H.Hussain
J.Adu
2-6
Philip United
M.Bolou(3)
T.Rétyi(2)
D.Thwala
M.Bolou(3)
T.Rétyi(2)
D.Thwala
North East Lions
0-3
Wapping
E.Soque
E.Ozuaciksoz
R.Onuoha
E.Soque
E.Ozuaciksoz
R.Onuoha
Renegade
A.Ralenekov
N.Sanca
A.Ralenekov
N.Sanca
2-5
Snaresbrook
H.Prince(2)
A.Gordon
A.Rajim
W.Gleeson
H.Prince(2)
A.Gordon
A.Rajim
W.Gleeson
Wanstead
S.Taghipour(2)
A.Mujuzi
L.Mullings
S.Taghipour(2)
A.Mujuzi
L.Mullings
4-1
London Park City
Y.Abderrahaman
Y.Abderrahaman
Division One
Haringey United
R.Wright
R.Wright
1-3
Ocean Pacific
D.Orozco (2)
K.Recalde
D.Orozco (2)
K.Recalde
Lymore Gardens Under 23s
0-3
Freetown
C.St Rose
E.Dapaah
E.Ozioma
C.St Rose
E.Dapaah
E.Ozioma
Saint City
P-P
Chingford Athletic Reserves
Woodford East Reserves
G.Smith
T.Osmond
W.Akins
G.Smith
T.Osmond
W.Akins
3-3
Old Esthameians
A.Jeng
L.Moyo
N.Goncalves
A.Jeng
L.Moyo
N.Goncalves
Division Two
Collier Row Reserves
D.Gilley(2)
D.Gilley(2)
2-1
Chadwell Heath Spartans Reserves
S.Aboulainaf
S.Aboulainaf
Fairlop Rovers Reserves
T.Kirby
T.Kirby
1-1
Chingford Harriers
D.Powell
D.Powell
Leyton City B
P-P
Frenford A
Rainham & Barking Phoenix
J.Perry
S.Springall
T.Famusudo
J.Perry
S.Springall
T.Famusudo
3-0
Dagenham United Reserves
Romford A
P-P
Old Barkabbeyans
Royal Forest
F.Banin(3)
G.Hick(2)
J.Tibbitts
S.Kweya
F.Banin(3)
G.Hick(2)
J.Tibbitts
S.Kweya
7-1
Redbridge Community Reserves
W.Yahaya
W.Yahaya
Division Three
Beckton Sporting Club
L-W
Melbourne Sports
Buckhurst Way
0-5
Woodford Town Under 23s
O.Bangura(2)
F.Waker
R.Redding
T.Addai
O.Bangura(2)
F.Waker
R.Redding
T.Addai
Changing Lives
A.Alhadi
S.Afriyie
A.Alhadi
S.Afriyie
2-3
Collier Row Wheels
L.Deacon(2)
J.Stockdale
L.Deacon(2)
J.Stockdale
Glendale
M.Gueye(3)
A.Idris(2)
W.Adebayo Lawal(2)
A.Olamilekan
L.Lawson
M.Gueye(3)
A.Idris(2)
W.Adebayo Lawal(2)
A.Olamilekan
L.Lawson
9-0
Newham & Havering Borough
Old Parkonians A
J.Mahmood(2)
B.Mason
C.Fiander
J.Mahmood(2)
B.Mason
C.Fiander
4-0
Romford Flyers
London Junior Cup - 1st Round
Athenians F.C
2-2
4-5pens
4-5pens
Rapid Chingford
Sporting Club Thamesmead
6-0
Royal Lions
Eagles Football
1-1
4-3pens
4-3pens
F.C. Real London
Unitey
3-3
4-3pens
4-3pens
Old Pepys fc
Fri 22nd September 2023
Senior Division
Haringey Borough Under 23s
S.Mgbada(2)
S.Mgbada(2)
2-2
CSM London
L.Grantham
R.Mahmood
L.Grantham
R.Mahmood
Woodford East
T.Monsheju(2)
L.Dimond
T.Monsheju(2)
L.Dimond
3-1
Bakers693
Sat 16th September 2023
Senior Division
Chingford Athletic
0-4
FC Baresi
M.Karagul(3)
M.Hamilton-Omole
M.Karagul(3)
M.Hamilton-Omole
CSM London
B.Hussain
L.Grantham
M.Saad
R.Palata
T.Banks
B.Hussain
L.Grantham
M.Saad
R.Palata
T.Banks
5-2
Walthamstow Reserves
E.Agyiri
I.Sidibe
E.Agyiri
I.Sidibe
Frenford Development
K.James(2)
W.Baltazar
K.James(2)
W.Baltazar
3-5
Priory Park Rangers
K.Clayton(2)
S.Ndlovu(2)
J.Fallon
K.Clayton(2)
S.Ndlovu(2)
J.Fallon
Kit Out London
0-7
Chadwell Heath Spartans
E.Fanga(3)
J.Hanly
P.Adeleye
R.Hunwicks
R.O’Connell
E.Fanga(3)
J.Hanly
P.Adeleye
R.Hunwicks
R.O’Connell
Rapid Chingford
C.Cazacu(2)
C.Cazacu(2)
2-1
Bakers693
Sporting Hackney
S.Miguel Macano Pereira(2)
S.Miguel Macano Pereira(2)
2-5
Lymore Gardens
D.Roberts(2)
G.Mendy
N.Desnoes
W.Isoka
D.Roberts(2)
G.Mendy
N.Desnoes
W.Isoka
Premier Division (East)
Dagenham United
T.Lewis(3)
S.Mathurin(2)
T.Lewis(3)
S.Mathurin(2)
5-3
Redbridge Community
F.Francis(2)
T.Ffrench
F.Francis(2)
T.Ffrench
Fairlop Rovers
D.Scutt
D.Scutt
1-0
Ongar Town
Leyton City
S.Nzeza
S.Nzeza
1-2
Something From Nothing
D.Adenuga
M.Innocent
D.Adenuga
M.Innocent
Newbury Athletic
I.Richard
J.Milla
M.Ennin
I.Richard
J.Milla
M.Ennin
3-1
Soul
I.Furtado
I.Furtado
Southend City
P-P
Waltham Abbey A
Unitey
P-P
Belfry
Premier Division (West)
London Cranes
0-3
London Park City
L.Slimani
M.Diop
Y.Abdesadak
L.Slimani
M.Diop
Y.Abdesadak
Newham Wanderers
M.Sanuo(2)
J.Mendes
L.Ziausys
M.Sanuo(2)
J.Mendes
L.Ziausys
4-1
Athletic Newham A
J.Augusto
J.Augusto
Philip United
T.Rétyi(3)
D.Thwala(2)
M.Bolou(2)
J.Quissua
M.Ayuk
T.Rétyi(3)
D.Thwala(2)
M.Bolou(2)
J.Quissua
M.Ayuk
9-2
Wanstead
I.Farinto
S.Taghipour
I.Farinto
S.Taghipour
Renegade
A.Ralenekov
N.Sanca
A.Ralenekov
N.Sanca
2-0
North East Lions
Snaresbrook
A.Gordon
I.Ogunbayo
A.Gordon
I.Ogunbayo
2-3
FC Baresi Reserves
J.Adu (2)
H.Hafesji
J.Adu (2)
H.Hafesji
Wapping
A.Aziz
A.Aziz
1-5
Barkingside Under 21s
Division One
Eagles Football
P-P
Thurrock Thameside
Haringey United
0-12
Royal Lions
D.Smith-Wellington(3)
K.Tokenge(3)
R.Dasilva Adele(3)
K.Fernandes(2)
D.Johnson
D.Smith-Wellington(3)
K.Tokenge(3)
R.Dasilva Adele(3)
K.Fernandes(2)
D.Johnson
Lymore Gardens Under 23s
N.King
R.STEWART
N.King
R.STEWART
2-0
Chingford Athletic Reserves
Old Esthameians
N.Goncalves
S.Vickers
N.Goncalves
S.Vickers
2-5
Ocean Pacific
A.Murillo(2)
A.Acuna
F.Ivancia
S.Aenasoaie
A.Murillo(2)
A.Acuna
F.Ivancia
S.Aenasoaie
Saint City
D.Adu(2)
D.Morris-Clarke
R.Seixas
D.Adu(2)
D.Morris-Clarke
R.Seixas
4-3
Woodford East Reserves
T.Osmond(2)
M.Deegan
T.Osmond(2)
M.Deegan
Division Two
Chingford Harriers
D.Ojo
M.Siakweno
D.Ojo
M.Siakweno
2-3
Chadwell Heath Spartans Reserves
S.Aboulainaf(2)
B.Ward
S.Aboulainaf(2)
B.Ward
Collier Row Reserves
R.Batista(4)
J.Griffin
R.Batista(4)
J.Griffin
5-3
Fairlop Rovers Reserves
B.Happe
E.Saiti
L.Evans
B.Happe
E.Saiti
L.Evans
Dagenham United Reserves
B.Henry
S.Arowolo
T.Maughan
B.Henry
S.Arowolo
T.Maughan
3-2
Frenford A
A.Alexiou-McCrae(2)
A.Alexiou-McCrae(2)
Redbridge Community Reserves
P-P
Leyton City B
Romford A
L-W
Rainham & Barking Phoenix
Division Three
Broadway Athletic
R.Maloney(2)
R.Maloney(2)
2-6
Woodford Town Under 23s
F.Waker(2)
A.Uzzaman
S.Grey
T.Johnson-Nortey
T.Addai
F.Waker(2)
A.Uzzaman
S.Grey
T.Johnson-Nortey
T.Addai
Buckhurst Way
J.HOBBS
J.HOBBS
1-2
Old Parkonians A
C.Fiander
J.DeCourcy-Nolan
C.Fiander
J.DeCourcy-Nolan
Melbourne Sports
T.Le Poidevin(2)
R.Kelly
T.Conroy
T.Le Poidevin(2)
R.Kelly
T.Conroy
4-4
Glendale
A.Mohammed
A.Amer
W.Adebayo Lawal
A.Mohammed
A.Amer
W.Adebayo Lawal
Newham & Havering Borough
0-10
Romford Flyers
R.Shamsul Alam(4)
A.Sasse(3)
A.Blake
B.Clark
H.Marsh
R.Shamsul Alam(4)
A.Sasse(3)
A.Blake
B.Clark
H.Marsh
Fri 15th September 2023
Senior Division
Aveley Under 23s
A.Paul
A.Vani
A.Paul
A.Vani
2-2
FC Petrocub
I.Spinu
V.Ilie
I.Spinu
V.Ilie
Haringey Borough Under 23s
L.Nathanael (2)
A.Nicolaides
L.Nathanael (2)
A.Nicolaides
3-5
Woodford East
L.Dimond(3)
S.Aziz
T.Monsheju
L.Dimond(3)
S.Aziz
T.Monsheju
Sat 9th September 2023
Senior Division
Bakers693
1-0
CSM London
Chadwell Heath Spartans
P.Adeleye
P.Adeleye
1-2
Sporting Hackney
J.Watkins
S.Miguel Macano Pereira
J.Watkins
S.Miguel Macano Pereira
FC Baresi
A.Graham(2)
L.Gomes(2)
M.Karagul(2)
B.Brinzaniuc
L.Jones
M.Hamilton-Omole
A.Graham(2)
L.Gomes(2)
M.Karagul(2)
B.Brinzaniuc
L.Jones
M.Hamilton-Omole
10-1
Kit Out London
M.Lazaris
M.Lazaris
FC Petrocub
G.Cucos(2)
G.Cucos(2)
2-2
Chingford Athletic
M.Tunde-Ojolowo
T.Fenlon
M.Tunde-Ojolowo
T.Fenlon
Lymore Gardens
M.Donaldson(2)
M.Donaldson(2)
2-3
Haringey Borough Under 23s
L.Nathanael (2)
F.Mampolo
L.Nathanael (2)
F.Mampolo
Priory Park Rangers
S.Ndlovu
S.Ndlovu
1-5
Rapid Chingford
C.Cazacu(2)
M.Buzatu
V.Farcas
V.Bucur
C.Cazacu(2)
M.Buzatu
V.Farcas
V.Bucur
Walthamstow Reserves
E.Agyiri(2)
M.McDowell(2)
E.Agyiri(2)
M.McDowell(2)
4-1
Frenford Development
T.Shillingford
T.Shillingford
Premier Division (East)
Fairlop Rovers
P-P
Belfry
Leyton City
J.Andrews(2)
J.Andrews(2)
2-3
Soul
D.Aidoo(2)
T.Rand
D.Aidoo(2)
T.Rand
Redbridge Community
F.Francis
F.Francis
1-2
Newbury Athletic
D.Sertvietis
J.Milla
D.Sertvietis
J.Milla
Southend City
[EMERGENCY]
[EMERGENCY]
1-3
Ongar Town
B.Newman
E.Hook
F.Cook
B.Newman
E.Hook
F.Cook
Waltham Abbey A
C.Igwe
H.Lea
C.Igwe
H.Lea
2-1
Something From Nothing
D.Adenuga
D.Adenuga
Premier Division (West)
Barkingside Under 21s
J.Nash
J.Nash
1-3
Snaresbrook
I.Ogunbayo
M.Catherall
Y.Zhyvka
I.Ogunbayo
M.Catherall
Y.Zhyvka
London Park City
B.Vasile
M.Diop
Y.Abderrahaman
B.Vasile
M.Diop
Y.Abderrahaman
3-1
FC Baresi Reserves
L.Araujo Tavares
L.Araujo Tavares
Philip United
T.Rétyi(3)
J.Quissua(2)
T.Rétyi(3)
J.Quissua(2)
5-1
North East Lions
T.Watson
T.Watson
Renegade
A.Salah
A.Ralenekov
N.Sanca
A.Salah
A.Ralenekov
N.Sanca
3-4
Newham Wanderers
A.Paponette(3)
B.Harris
A.Paponette(3)
B.Harris
Division One
Chingford Athletic Reserves
C.Graham
L.Young
S.White
T.Wedderburn
C.Graham
L.Young
S.White
T.Wedderburn
4-1
Eagles Football
[EMERGENCY]
[EMERGENCY]
Haringey United
A.Johnson
D.Hamilton
E.Smith
A.Johnson
D.Hamilton
E.Smith
3-10
Freetown
E.Dapaah(5)
C.St Rose
D.Adaakwah
E.Okadigbo
E.Ozioma
T.Barton
E.Dapaah(5)
C.St Rose
D.Adaakwah
E.Okadigbo
E.Ozioma
T.Barton
Old Esthameians
H.Evans(4)
A.Jeng(2)
A.Joseph
N.Goncalves
H.Evans(4)
A.Jeng(2)
A.Joseph
N.Goncalves
8-3
Lymore Gardens Under 23s
B.O'Donovan
J.Monk
R.STEWART
B.O'Donovan
J.Monk
R.STEWART
Thurrock Thameside
0-8
Saint City
E.Cruz(3)
D.Adu
G.HENDAWI
M.Koita
N.Chesmain
R.Seixas
E.Cruz(3)
D.Adu
G.HENDAWI
M.Koita
N.Chesmain
R.Seixas
Division Two
Collier Row Reserves
0-7
Royal Forest
S.Kweya(3)
F.Banin(2)
F.Carver
S.Kweya(3)
F.Banin(2)
F.Carver
Frenford A
A.PATEL
O.Sanusi
A.PATEL
O.Sanusi
2-0
Chadwell Heath Spartans Reserves
Old Barkabbeyans
J.Elliott(2)
J.Robinson(2)
D.Ferlisi
G.Cruz
M.Day
J.Elliott(2)
J.Robinson(2)
D.Ferlisi
G.Cruz
M.Day
7-1
Dagenham United Reserves
C.Dash
C.Dash
Rainham & Barking Phoenix
V.Kuyoro(3)
K.Ahmad
V.Kuyoro(3)
K.Ahmad
4-0
Chingford Harriers
Redbridge Community Reserves
T.Ffrench(6)
L.Matthews (3)
W.Yahaya(3)
Z.Slavic(2)
T.Ffrench(6)
L.Matthews (3)
W.Yahaya(3)
Z.Slavic(2)
14-0
Romford A
Division Three
Beckton Sporting Club
L-W
Glendale
Broadway Athletic
B.Harding(2)
H.Palmer
O.Witcomb
B.Harding(2)
H.Palmer
O.Witcomb
4-1
Buckhurst Way
D.Gbadamosi
D.Gbadamosi
Changing Lives
A.Alhadi
S.Afriyie
U.Badawi
V.Addai
A.Alhadi
S.Afriyie
U.Badawi
V.Addai
4-0
Romford Flyers
Collier Row Wheels
L.Fearne(2)
C.Harris
J.Stockdale
L.Fearne(2)
C.Harris
J.Stockdale
4-1
Melbourne Sports
Old Parkonians A
0-4
Woodford Town Under 23s
B.Porter
G.Suciu
J.Draper
O.Bangura
B.Porter
G.Suciu
J.Draper
O.Bangura
Fri 8th September 2023
Senior Division
Woodford East
B.Barr
B.Barr
1-2
Aveley Under 23s
B.Warren
J.Silva
B.Warren
J.Silva
Sat 2nd September 2023
Senior Division
Chingford Athletic
B.Benyoucef
N.Lawrence
B.Benyoucef
N.Lawrence
2-3
Frenford Development
K.James
T.Shillingford
W.Baltazar
K.James
T.Shillingford
W.Baltazar
CSM London
0-3
FC Baresi
A.Graham
L.Jones
R.Poku
A.Graham
L.Jones
R.Poku
Kit Out London
B.Singh(2)
B.Singh(2)
2-6
Bakers693
Priory Park Rangers
0-5
FC Petrocub
N.Cotruta(2)
G.Cucos
I.Spinu
V.Spinu
N.Cotruta(2)
G.Cucos
I.Spinu
V.Spinu
Rapid Chingford
0-2
Chadwell Heath Spartans
B.Gipp
B.Gipp
Sporting Hackney
1-4
Haringey Borough Under 23s
L.Nathanael (2)
A.Ezzedine
F.Mampolo
L.Nathanael (2)
A.Ezzedine
F.Mampolo
Walthamstow Reserves
E.Agyiri
M.Charles-Armstrong
E.Agyiri
M.Charles-Armstrong
2-4
Woodford East
L.Dimond(3)
T.Monsheju
L.Dimond(3)
T.Monsheju
Premier Division (East)
Dagenham United
S.Mathurin(3)
T.Lewis
S.Mathurin(3)
T.Lewis
4-5
Belfry
J.Mullings(3)
[EMERGENCY]
J.Mullings(3)
[EMERGENCY]
Leyton City
J.Andrews(3)
J.Andrews(3)
3-5
Fairlop Rovers
D.Scutt(3)
B.Harris
E.Simmonds
D.Scutt(3)
B.Harris
E.Simmonds
Ongar Town
B.Welch
F.Cook
M.White
S.Bown
W.Lockett
B.Welch
F.Cook
M.White
S.Bown
W.Lockett
5-2
Something From Nothing
M.Innocent(2)
M.Innocent(2)
Southend City
T.Cookey(2)
T.Cookey(2)
2-3
Soul
L.Hillier
P.Ojo
Z.Thomas
L.Hillier
P.Ojo
Z.Thomas
Unitey
0-6
Waltham Abbey A
A.Bruno(3)
D.Farmer
L.Adams
T.Bosher
A.Bruno(3)
D.Farmer
L.Adams
T.Bosher
Premier Division (West)
London Park City
0-3
Snaresbrook
C.Huggins
D.Gardre
H.Prince
C.Huggins
D.Gardre
H.Prince
Newham Wanderers
B.Harris
J.Gonçalves de melo
M.Sanuo
B.Harris
J.Gonçalves de melo
M.Sanuo
3-4
Philip United
D.Okojie
J.Humes
J.Quissua
T.Rétyi
D.Okojie
J.Humes
J.Quissua
T.Rétyi
Renegade
A.Ralenekov
W.Ismael
A.Ralenekov
W.Ismael
2-0
FC Baresi Reserves
Wapping
A.Enahoro
K.Brown
Z.Rahal
A.Enahoro
K.Brown
Z.Rahal
3-2
Athletic Newham A
A.Svarqa
J.Augusto
A.Svarqa
J.Augusto
Division One
Eagles Football
P-P
Saint City
Freetown
D.Adaakwah
S.Nanoh
S.Lasile
D.Adaakwah
S.Nanoh
S.Lasile
3-5
Lymore Gardens Under 23s
J.Lungikisa(2)
A.CHUCK
A.Lukash
T.Peters
J.Lungikisa(2)
A.CHUCK
A.Lukash
T.Peters
Haringey United
R.Wright
R.Wright
1-5
Chingford Athletic Reserves
C.Graham
J.Boateng-Obiorah
L.Young
M.Edmonds
N.Kypri
C.Graham
J.Boateng-Obiorah
L.Young
M.Edmonds
N.Kypri
Old Esthameians
A.Dipro
H.Evans
L.Moyo
P.Jallow
A.Dipro
H.Evans
L.Moyo
P.Jallow
4-4
Royal Lions
K.Fernandes(2)
K.Tokenge
R.Dasilva Adele
K.Fernandes(2)
K.Tokenge
R.Dasilva Adele
Thurrock Thameside
0-10
Woodford East Reserves
G.Smith(3)
D.Prime
H.Drew
J.French
O.McKelvey
S.Bryan
T.Osmond
T.Dina
G.Smith(3)
D.Prime
H.Drew
J.French
O.McKelvey
S.Bryan
T.Osmond
T.Dina
Division Two
Dagenham United Reserves
A.Sodje
C.Dash
C.Landers
A.Sodje
C.Dash
C.Landers
3-1
Chadwell Heath Spartans Reserves
J.Chawner
J.Chawner
Leyton City B
L-W
Chingford Harriers
Old Barkabbeyans
J.Elliott
J.Elliott
1-1
Collier Row Reserves
N.Shariff
N.Shariff
Romford A
L-W
Fairlop Rovers Reserves
Royal Forest
J.Owers(2)
S.Kweya(2)
J.Owers(2)
S.Kweya(2)
4-1
Rainham & Barking Phoenix
V.Kuyoro
V.Kuyoro
Division Three
Beckton Sporting Club
L-W
Broadway Athletic
Buckhurst Way
T.Akrasi-Bonsu
T.Akrasi-Bonsu
1-3
Glendale
A.Ahmed
M.Shamku
W.Adebayo Lawal
A.Ahmed
M.Shamku
W.Adebayo Lawal
Changing Lives
Y.Abdoulaye(2)
A.Alhadi
Y.Abdoulaye(2)
A.Alhadi
3-5
Old Parkonians A
B.Mason(2)
A.Leggett
H.Baptist
R.Kuku
B.Mason(2)
A.Leggett
H.Baptist
R.Kuku
Romford Flyers
S.Davie
S.Davie
1-5
Collier Row Wheels
J.Allen(2)
J.Stockdale
L.Fearne
R.Richards
J.Allen(2)
J.Stockdale
L.Fearne
R.Richards
Woodford Town Under 23s
O.Bangura(5)
A.Uzzaman(3)
R.Fernandes(3)
T.Addai(3)
A.Campbell
F.Waker
T.Johnson-Nortey
O.Bangura(5)
A.Uzzaman(3)
R.Fernandes(3)
T.Addai(3)
A.Campbell
F.Waker
T.Johnson-Nortey
17-0
Newham & Havering Borough